Kariéra

Jak se k nám přidat?

Přečtěte si naše kritéria pro to, abyste pro nás mohli překládat a pokud je splňujete neváhejte nás oslovit.

Své přihlášky v podobě životopisu a průvodního slova prosím posílejte Pavlíně Wastlové na  preklady@didacticus.cz. Ozveme se Vám co nejdříve a domluvíme se na dalším postupu.
Níže je seznam překladatelů, které aktuálně hledáme, ale i kdybyste svoje jazyky nebo svou specializaci nenašli, určitě se nenechte odradit a napište nám!

Referent/ka oddělení překladů

Náš tým rozšiřuje své řady o Referenta/ku překladů.

NÁPLŇ PRÁCE:

 Přijímání objednávek na překlady a tlumočení,
 vedení evidence zakázek, příjem hotových překladů od překladatelů, aktualizace databáze,
 jednání s překladateli a korektory, sledování průběhu plnění jednotlivých projektů,
 práce s CAT (překladatelskými) nástroji, tvoření a správa překladatelských pamětí, úprava souborů dle požadavků klienta,
 vedlejší samostatné projekty – např. analýzy souborů, průzkum trhu, testování překladatelů,
 administrativní činnosti - kalkulace překladů, fakturace, pochůzky atd.

Požadujeme:

SŠ/VŠ vzdělání,
velmi dobrou orientaci na PC (zejména programy MS Office) pro účely rychlého zaškolení,
 AJ minimálně na úrovni A2,
pečlivost, spolehlivost
komunikační schopnosti a příjemné vystupování.

Nabízíme:

Příjemné pracovní prostředí přímo v centru Prahy,
stravenky,
dotovaná Multisport karta,
dovolená navíc,
jazykové kurzy,
práce na plný úvazek.
ideální pracovní prostředí pro vlastní nápady a seberealizaci.
vhodné i pro absolventy,
nástup ihned.