Proč s námi očima klientů

Miriama Jóbová, Dr.Oetker

Překlady i korektury receptů, smluv a marketingových textů nám zajišťuje agentura DIDACTICUS již řadu let a jsme s nimi maximálně spokojeni.

Miriama Jóbová
Dr.Oetker

Marcela Dušková

S překladatelskou agenturou DIDACTICUS úspěšně a spokojeně spolupracujeme více než 12 let. Překládají pro nás normy, směrnice, veškerou technickou i smluvní dokumentaci.

Marcela Dušková
LINDE POHONY (KION GROUP)

Ing. Denisa Marcinková

Společnost DIDACTICUS, s.r.o., nám dodává především vícejazyčné překlady výrobních postupů, u kterých se mnohé textové pasáže opakují. DIDACTICUS dokáže tuto skutečnost zohlednit v poskytnuté slevě, a přitom garantovat kvalitu překladu i kontinuitu naší specifické terminologie.

Ing. Denisa Marcinková
Koordinátorka VaV BRANO a.s.

Ing. Zdeněk Bláha

S překlady technické dokumentace strojních celků od agentury DIDACTICUS, s.r.o., jsme spokojeni. Dlouhodobě se můžeme spolehnout na solidní kvalitu i terminologickou konzistenci přeložených textů. Kromě kvality klademe důraz na rychlost a cenu zakázek a DIDACTICUS nám vždy vyšel vstříc.

Ing. Zdeněk Bláha | Head of Industrial Automation Department
BLUMENBECKER PRAG s.r.o.

Ing. Lucia Tóth Mariothová

Už více než 10 let pro nás DIDACTICUS překládá hlavně kombinace s polštinou, angličtinou a slovenštinou. Obracíme se vždy na ně, protože za dobrou cenu dostaneme rychle a kvalitně přeložené smlouvy, webové stránky i náročné technické texty.

Ing. Lucia Tóth Mariothová | Asistentka obchodního ředitele ČR&SR
Flaga s.r.o.

Pončíková Věra

Agentura DIDACTICUS, s.r.o., pro naši firmu překládá katalogy a technické manuály ke krbovým kamnům a vložkám, a třeba i podklady k systému kvality. Spolupracujeme řadu let a vždy se nám snaží vyhovět v termínech i ve specifické terminologii, a to v široké škále jazyků.

Pončíková Věra | Marketing
Romotop spol. s r.o.

Martina Jínová

Nejčastěji překládáme marketingové texty, technické manuály a další firemní dokumentaci. Tyto služby nám poskytuje překladatelská agentura DIDACTICUS, s.r.o., v potřebné kvalitě, a hlavně rychle. Je pro nás důležité, že se na tohoto dodavatele můžeme spolehnout.

Martina Jínová
Webasto Thermo & Comfort Czech Republic s.r.o.

KOREJZOVA LEGAL v.o.s.

Služeb společnosti DIDACTICUS, s.r.o., využíváme již 6 let a s jejich překlady náročných odborných textů z oblasti ochrany průmyslového a duševního vlastnictví jsme spokojeni. Oceňujeme termínovou spolehlivost a trvalou snahu zlepšovat kvalitu vyhotovených překladů.

JUDr. Petra S. de Brantes (Korejzová)
Advokátka

Mladá fronta a.s.

Mladá Fronta a.s. pravidelně zadává překlady do DIDACTICU. Dlouhodobá spolupráce nám vyhovuje především pro spolehlivost a rychlost dodání a vstřícný přístup při řešení problémů.

Daniela Ecková
Manažerka kanceláře generálního ředitele