Jsme překladatelská
agentura Didacticus

Jsme velikostí menší, ale schopnostmi velcí! Na trhu působíme od roku 2003 a za tu dobu jsme vybudovali nejen spoustu vynikajících vztahů se svými spokojenými zákazníky, ale především stabilní tým zaměstnanců a velkou skupinu zkušených a odborně zdatných překladatelů, o které se při své práci opíráme.

Na prvním místě je pro nás Vaše spokojenost s odborností a rychlostí našich služeb. Máme zájem o dlouhodobou spolupráci, proto vyjdeme maximálně vstříc Vašim požadavkům, a i ceny držíme na takové úrovni, aby byly spokojené obě strany.

N

NAŠÍM TÝMEM

3

DIDACTICUS, to je sehraná skupina zkušených profesionálů. Pracujeme spolu už roky a přesně víme, co a jak je třeba dělat. Našim lidem je u nás dobře. Věříme, že spokojený zaměstnanec i Vám, našim zákazníkům, dokáže a hlavně chce poskytnout to nejlepší.

Seznamte se s naším týmem

N

NAŠIMI PŘEKLADATELI

3

S překladateli neexperimentujeme, ale pečlivě si partnery vybíráme a testujeme. Víme, v čem jsou dobří, známe jejich odbornost a specializaci a když se podíváme na Vaši zakázku, přesně víme, kdo bude ten nejlepší překladatel právě pro Váš text.

Přečtěte si více o našich překladatelích

N

NAŠÍ FLEXIBILITOU

3

Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě. Zajistíme pro Vás vysoce kvalitní překlady, dodržíme sjednaný termín a poskytneme Vám rozumnou cenu. V DIDACTICU ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, najdeme si na Vás vždy čas, a občas děláme nemožné na počkání a zázraky do tří dnů.
Chceme být Vaše dvorní překladatelská agentura, naší prioritou je dlouhodobá spolupráce.