Jsme překladatelská
agentura Didacticus

Jsme velikostí menší, ale schopnostmi velcí! Na trhu působíme od roku 2003 a za tu dobu jsme vybudovali nejen spoustu vynikajících vztahů se svými spokojenými zákazníky, ale především stabilní tým zaměstnanců a velkou skupinu zkušených a odborně zdatných překladatelů, o které se při své práci opíráme.

Na prvním místě je pro nás Vaše spokojenost s odborností a rychlostí našich služeb. Máme zájem o dlouhodobou spolupráci, proto vyjdeme maximálně vstříc Vašim požadavkům, a i ceny držíme na takové úrovni, aby byly spokojené obě strany.

Čím se naše překladatelská agentura liší od jiných?

 Praha je plná překladatelských agentur. My si přesto myslíme, že se od ostatních odlišujeme. Čím?

N

NAŠÍM TÝMEM

3

DIDACTICUS, to je sehraná skupina zkušených profesionálů. Pracujeme spolu už roky a přesně víme, co a jak je třeba dělat. Našim lidem je u nás dobře. Věříme, že spokojený zaměstnanec i Vám, našim zákazníkům, dokáže a hlavně chce poskytnout to nejlepší.

Seznamte se s naším týmem

N

NAŠIMI PŘEKLADATELI

3

S překladateli neexperimentujeme, ale pečlivě si partnery vybíráme a testujeme. Víme, v čem jsou dobří, známe jejich odbornost a specializaci a když se podíváme na Vaši zakázku, přesně víme, kdo bude ten nejlepší překladatel právě pro Váš text.

Přečtěte si více o našich překladatelích

N

NAŠÍ FLEXIBILITOU

3

Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě. Zajistíme pro Vás vysoce kvalitní překlady, dodržíme sjednaný termín a poskytneme Vám rozumnou cenu. V DIDACTICU ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, najdeme si na Vás vždy čas, a občas děláme nemožné na počkání a zázraky do tří dnů.
Chceme být Vaše dvorní překladatelská agentura, naší prioritou je dlouhodobá spolupráce.

Pin It on Pinterest