Náš tým

ING. NIKOLA HAVLÍNOVÁ

ING. NIKOLA HAVLÍNOVÁ

Ředitelka

V rodinné firmě pracuji již mnoho let a její hodnoty beru za své. Vyzkoušela jsem si postupně mnoho pozic a nyní v DIDACTICU především dohlížím na rozvoj firmy a péči o zákazníky.

MAREK VALÁŠEK

MAREK VALÁŠEK

Obchodní zástupce

Miluji obchod. Oblast překladů je mi velmi blízká, překlady máme v rodině. Práce s klienty DIDACTICU mě baví a naplňuje.

MGR. ROBERT PEŠEK

MGR. ROBERT PEŠEK

Obchodní zástupce

Obchodu se věnuji celý svůj život. Zaujala mě oblast překladů a její dynamický vývoj. V DIDACTICU se starám o nové a stávající zákazníky již šestým rokem a tuto práci považuji za úspěšné vyvrcholení své kariéry.

 

BC. JITKA ČERNÁ

BC. JITKA ČERNÁ

Vedoucí realizace

Osobně dohlížím na celou realizaci zakázek a fakturaci. Kontroluji a vymýšlím nové postupy tak, aby byly co nejjednodušší a zároveň přesně vyhovovaly Vašim potřebám.
Moje práce mě baví hlavně proto, že pracuji s fajn lidmi a naše práce není nikdy jednotvárná.

KRISTÝNA KAHUDOVÁ

KRISTÝNA KAHUDOVÁ

Projektová manažerka

Přijímám a dohlížím na jednotlivé zakázky. Řeším s klienty jejich zadání, tak aby byli maximálně spokojeni. Také vyhledávám nové překladatele pro dlouhodobou spolupráci.
V DIDACTICU jsem již 5 let a vím, jak důležité je učit se novým postupům a držet krok s dobou.

BC. PAVLÍNA WASTLOVÁ

BC. PAVLÍNA WASTLOVÁ

Projektová manažerka

Starám se o každou zakázku s velikou pečlivostí a osobně dohlížím na spokojenost našich zákazníků. Vyhledávám a testuji nové překladatele a také Vám ráda se vším pomohu, např. zařídím apostilu nebo superlegalizaci.