Překlady finštiny

Říká se, že finština patří mezi nejnáročnější světové jazyky, které se dokážou naučit jen ti největší odvážlivci. A naši překladatelé jsou toho důkazem. Potřebujete-li získat perfektně zpracované a rychle vyhotovené překlady z nebo do finštiny odborných dokumentů, reklamních textů, webových stránek nebo jakýchkoli jiných textů, neváhejte nás kontaktovat.

Co od nás můžete očekávat?

  • Zhotovíme pro Vás překlady z finštiny i překlady do finštiny.
  • Dodáme Vám překlady finštiny v té nejvyšší kvalitě po jazykové i odborné stránce.
  • Zajistíme pro Vás překlady finštiny odborných textů, internetových stránek, úředních dokumentů a mnoho dalšího.
  • Spolupracujeme pouze s profesionálními a zkušenými překladateli.
  • Překlady finštiny vždy svěříme do rukou rodilého mluvčího.
  • Nabízíme Vám možnost stálého překladatele pro dlouhodobou spolupráci.

Překlady finštiny ze/do světových jazyků:

V naší překladatelské agentuře Vám rádi zajistíme nejen překlady finštiny do češtiny nebo z češtiny, ale i do/z mnoha dalších světových jazyků. Překlady u nás vždy zajišťují rodilí mluvčí jazyka z dané země. Mezi nejčastěji překládané kombinace patří následující:

finština    čeština

finština    angličtina

finština    slovenština

finština   němčina

finština    ruština

Zajistíme pro Vás následující překlady finštiny:

N

překlady z finštiny do češtiny,

N

překlady do finštiny z češtiny,

N

překlady finštiny z/do více než šedesáti světových jazyků,

N

ekonomické a právní překlady finštiny, jako jsou smlouvy, právní a obchodní dokumenty,

N

soudně ověřené překlady finštiny, včetně zajištění apostily,

N

překlady finštiny odborných textů,

N

překlady finštiny marketingových textů,

N

překlady finštiny internetových stránek,

N

tlumočení z/do finštiny.

Jak dlouho dodání překladů finštiny trvá?

U každého překladu rozhoduje o času dodání několik aspektů. Vždy záleží především na tom, jaký objem textu je potřeba přeložit, zda je text odborný, v jakém formátu má být vyhotoven a také to, zda je nutné provést grafické úpravy. Jeden překladatel v průměru přeloží 8 normostran textu za den. Díky tomu, že v naší agentuře využíváme moderní překladatelské technologie, jako jsou CAT a terminologické slovníky, může na jednom dokumentu pracovat více překladatelů, zatímco je zachována vysoká kvalita překladu a jednotnost terminologie.

Co obnáší překlady finštiny?

V naší agentuře jsme si dobře vědomi důležitosti kvalitního překladu, proto spolupracujeme výhradně se špičkovými a zkušenými překladateli. Každý překladatel finštiny musí perfektně ovládat nejen svůj mateřský jazyk, ale také jazyk, do kterého překládá. Práce překladatele vyžaduje nejen patřičné jazykové vzdělání, cit i pro ty nejjemnější významové rozdíly v jazyce a dlouholeté zkušenosti, ale také kvalitní porozumění oboru, do kterého / ze kterého dotyčný překládá. Všechna tato kritéria naši překladatelé finštiny splňují.

Jak objednat překlady finštiny?

Jak nás kontaktovat?

3
S Vašimi překlady finštiny nás můžete kontaktovat jednoduše online. Dokumenty nám můžete zaslat e-mailem, nahrát prostřednictvím formuláře online ZDE, nebo nám můžete zanést dokumenty přímo na pobočku naší agentury. V případě soudních překladů je nutné fyzické předání dokumentů, můžete nám je ale také zaslat poštou. Pokud na překlady spěcháte, neváhejte nás kontaktovat telefonicky.
i

Jaký formát zvolit?

3

Pokud se rozhodnete pro zaslání překladů online, můžete tak učinit prostřednictvím nejrůznějších formátů. V naší agentuře si snadno poradíme téměř se všemi. Nejčastěji nám klienti zasílají dokumenty vytvořené v Microsoft Office (doc, ppt, xls) a Open Office (odt, ods), ale můžete zvolit i jiné formáty jako pdf, jpeg, jpg, png, html, rtf, txt a mnoho dalších.

Domluvíme se na termínu a ceně

3

Jakmile obdržíme podklady k překladu finštiny, kontaktujeme Vás přibližně do 15 minut a domluvíme se na důležitých detailech, jako jsou termín dodání a kalkulace. Cena se vždy odvíjí od rozsahu zakázky, požadovaném termínu dodání a případně také od doplňkových služeb k překladu.

Uzavření objednávky

3

Jakmile se dohodneme na veškerých detailech, uzavřeme s Vámi objednávku. Ihned poté začnou naši překladatelé na zakázce pracovat. Následně Vás budeme průběžně kontaktovat, abychom se ujistili, že jste s překladem spokojeni, jelikož spokojenost klientů je pro nás vždy na prvním místě. Pokud máte jakékoli dotazy, neváhejte se na nás obrátit.

Pin It on Pinterest