Překlady turečtiny

Potřebujete profesionální a rychlý překlad z turečtiny do češtiny, který bude kvalitní po jazykové, stylistické i odborné stránce? Naši zkušení a prověření překladatelé se specializují na různé obory, proto se na nás neváhejte obrátit s překlady nejrůznějších dokumentů od webových stránek přes marketingové texty až po technické manuály či právní smlouvy.

Co od nás můžete očekávat?

  • Zajistíme pro Vám překlady z turečtiny do češtiny, ale i z češtiny do turečtiny.
  • Dbáme na prvotřídní kvalitu překladu po stránce jazykové, stylistické i odborné.
  • Náš tým tvoří profesionální lingvisté, kteří mají bohaté zkušenosti v oboru, ve kterém překládají.
  • Nabízíme možnost stálého překladatele pro všechny Vaše texty.
  • Držíme ceny na takové úrovni, aby byly spokojeny obě strany.

Co nabízíme u překladů z turečtiny do češtiny:

N

běžné i odborné překlady z turečtiny do češtiny,

N

ekonomické překlady z turečtiny do češtiny (např. překlady obchodních smluv),

N

právní překlady z turečtiny do češtiny (např. překlady právních smluv, zákonů apod.),

N

technické překlady z turečtiny do češtiny (např. překlady návodů),

N

soudně ověřené překlady z turečtiny do češtiny,

N

překlady marketingových textů z turečtiny do češtiny,

N

překlady webových stránek z turečtiny do češtiny,

N

tlumočení turečtiny.

Jak dlouho budou překlady z turečtiny do češtiny trvat?

Naši překladatelé standardně přeloží osm normostran textu za den, ale záleží na mnoha okolnostech. Především na tom, jak moc je text odborný, zda je potřeba provést grafické či jiné úpravy, jaký je rozsah textu a zda si budete přát i jiné služby, jako je například lokalizace při překladu webových stránek nebo zajištění apostily.

Jak probíhají překlady z turečtiny do češtiny?

Poptávku nám jednoduše můžete zadat online ZDE, zaslat e-mailem či poštou nebo nám podklady můžete donést osobně, rádi Vás uvidíme. Elektronicky nám dokumenty můžete zaslat v libovolném formátu, snadno si poradíme s většinou z nich.

Jakmile obdržíme podklady, budeme Vás do 15 minut kontaktovat s cenovou nabídkou. Pokud Vám budou naše podmínky vyhovovat, upřesníme si veškeré detaily překladu a podle zaměření pro Vaše dokumenty vybereme vhodného překladatele. Následně spolu sepíšeme objednávku. Jakmile Vaši objednávku potvrdíme, naši překladatelé se okamžitě pustí do práce.

Něco málo o turečtině:

Turečtina patří mezi turkické jazyky altajské jazykové skupiny. Mluví se jí samozřejmě především v Turecku, ale také na Kypru a v některých částech Evropy a Blízkého východu. Turečtina do roku 1928 používala arabské písmo, ale poté byla nahrazena latinkou.

Zajímavostí tohoto jazyka je například fakt, že nerozlišuje příslovce od přídavných jmen, a dokonce ani ženský a mužský rod. V turečtině naleznete spoustu přejatých slov z evropských jazyků, jako jsou francouzština, řečtina nebo angličtina, ale také z jazyků, jako jsou perština a arabština. V Turecku se hovoří mnoha dialekty, nicméně za spisovný je považována pouze istanbulská varianta jazyka. Naši překladatelé si ale hravě poradí i s jinými variantami!

Pin It on Pinterest