Překlady

Překladatelské služby zahrnující 
veškerý servis spojený s překlady.

různé druhy korektur textů
grafické úpravy dokumentů
lokalizace
 expresní překlady
 soudní překlady
 zajištění apostily a superlegalizace

Používáme moderní technologie, které…

Zvyšují kvalitu překladu

Pro zajištění jednotné terminologie tvoříme pro své klienty individuální terminologický slovníček. Pro tyto účely využíváme moderní CAT nástroje, neboli Computer Aided Translations, které navíc upozorňují na překlepy a nesourodnosti překládaného textu s originální textem.

Šetří vaše peníze

Tyto nástroje nám také umožňují ukládat všechny přeložené úseky dokumentu do databází (vždy pouze k danému klientovi). Stejný úsek tak nemusí překladatel překládat podruhé, ale po kontrole jej pouze odsouhlasí, případně upraví. Překlady jsou tak jednotné a náklady pro Vás nižší.

Jak to funguje?

ZAŠLETE NÁM SVŮJ TEXT


Podklady nahrajete on-line ZDE, nebo nám je můžete zaslat e-mailem či nahrát na flash-disk. Můžete za námi přijít i osobně, rádi Vás uvidíme!

PORADÍME SI S VĚTŠINOU FORMÁTŮ


Microsoft office (doc, xls, ppt) a Open office (odt, ods).
Dále: pdf, jpg, png, txt, rtf, idml, html, xml, indd a další.

STANOVENÍ CENY PŘEKLADU


Kalkulaci překladu Vám zpravidla zašleme do 45 minut. Cena překladu závisí na délce textu, daném jazyku a termínu, do kdy budete chtít překlad vyhotovit.

DOHODA


Jakmile se dohodneme na spolupráci, uzavíráme smlouvu a naši překladatelé začínají okamžitě pracovat. Překladatelská agentura DIDACTICUS si zakládá na aktivní komunikaci. V průběhu překladu s Vámi budeme v kontaktu a vyřešíme vše k Vaší spokojenosti.