Webových stránek

Jak u nás překlad webu probíhá?

Probereme s Vámi, jak jsou stránky postavené, na koho cílí, jaký je marketing společnosti.
Rozhodnete se, zda chcete přeložit pouze viditelné texty, nebo zda budete chtít přeložit celý kód (doporučujeme).

A) PŘEKLAD VIDITELNÉHO TEXTU:

Pokud se rozhodnete přeložit pouze text bez kódu, budeme k textu přistupovat jako k běžnému překladu. Stačí tedy text zkopírovat do MS Word a zaslat nám ho. Tento postup doporučujeme, pokud máte webové stránky malého rozsahu, které si například spravujete sami.

B) PŘEKLAD KÓDU:

K takovému překladu potřebujeme přístup k celému kódu Vašich stránek. Naši překladatelé budou pracovat přímo v něm, a přitom ho nezmění. Všechny texty se tedy budou chovat stejně, jako texty ve zdrojovém jazyce. Tento překlad stránek trvá o něco déle, ale budete mít přeložené všechny části webu, bannery, formuláře, atd., a Vaše stránky tak budou marketingově mnohem efektivnější.

C) JAZYKOVÁ MUTACE

Další cestou překladu webových stránek je poskytnutí přístupu do Vašeho editačního nástroje, kde napřímo vytvoříme jazykovou mutaci, kterou potom jen zveřejníte.

Překlady webových stránek a korektura

U překladů webových stránek doporučujeme také jazykovou korekturu. Korektor upraví stylistiku a gramatiku. Prezentace Vaší společnosti tak bude naprosto bezchybná.

Cena za překlad HTML kódu webových stránek je individuální. Jakmile nám poskytnete HTML kód, jsme schopni, pomocí svých nástrojů, provést analýzu textu a částí, které se opakují, a cenu stanovit.